Hliníkové kování pro vstupní dveře - RHD.0030.92.F9, NEREZ
Kód: RHD.0030.92.F9
2-3 dny
MASIVNÍ HLINÍKOVÉ KOVÁNÍ PRO VSTUPNÍ DVEŘE - MADLO/KLIKA
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • Masivní hliníkové kování pro vstupní dveře.
  • Klika pevně uložena ve štítu.
  • Zakryté šrouby na vnitřním štítu kování.
  • Vratný mechanismus kliky tvořený čtyřmi pružinami s hranolkem.
  • Dodáváno standardně pro tloušťku dveří: RHD.0030 72 - 92 mm
  • Po zkrácení šroubů, až pro min. 40 mm.
  • Rozteč: 92 mm
  • Balení vč. čtyřhranu 8 x 8 mm, 3 ks spojovacích šroubů M6 x 100 mm a vrtací šablony.