Revizní dvířka do SDK klasická s pantem RDL 700x700x12,5 GKB US
Kód: TMD-5259Detailní popis produktu
Revizní dvířka do SDK klasická s pantem RDL 700x700x12,5 GKB US
Revizní dvířka s pantem:
Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevření křídla dvířek v případě potřeby.
Tento model vyrábí s bílou deskou, upevněnou do vnitřního rámu pomocí samovrtných šroubů.
Hlavní výhody modelu:
• Vyztužené lisované rohy
• Pevný pant
• Minimální spára
Revizní dvířka vyjímatelná:
Tento model se vyrábí s bílou deskou, která je připevněna do vnitřního rámu pomocí samovrtných šroubů.
Hlavní výhody modelu:
• Vyztužené lisované rohy
• Odnímatelný vnitřní rám zvětšující čistý průlez
• Minimální spára
• Pojistné lanko součástí
• Jednoduše vyměnitelné křídlo již po zabudování
Pohodlné otevírání a zavírání je zaručeno dvěma tlačnými zámky, které jsou umístěny v rozích venkovního rámu. Zatlačením na desku vnitřního rámu v místě zámku dojde k vycvaknutí či zacvaknutí západky. Z důvodu vyšší bezpečnosti jsou dvířka opatřena bezpečnostním lankem, které zabraňuje samovolnému vypadnutí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Revizní dvířka do sádrokartonu SUCHÉ prostředí |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 8595136512142 |
| Šířka x výška: | 600x600 mm |
| ? Tloušťka desky: | 1,25 cm |
| Rozměr - šířka x výška: | 70x70 cm, tl. 1,25 cm |
| Použití: | Do sádrokartonové stěny. |
| Způsob otevírání: | Tlačný zacvakávací zámek US. |
| Poznámka: | GKB - bílá deska do suchého prostředí. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
