Revizní dvířka RDSz 400x600x12.5 mm GKBi US do zdiva - zelená
Kód: TMD-2233Detailní popis produktu
Revizní dvířka RDSz 400x600x12.5 mm GKBi US do zdiva - zelená
Dvířka jsou vyráběna z hliníkových profilů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu
a umožňuje tak otevírání křídla dvířek v případě potřeby. Na venkovním rámu jsou navíc přinýtované montážní úchyty.
Výplň vnitřního rámu je tvořena zelenou impregnovanou deskou, upevněnou pomocí samovrtných šroubů.
Hlavní výhody modelu:
• Svařované rámy
• Lehce otevíratelný tlačný zámek
• Venkovní rám z profi lu 40 x 20 x 2 mm
• Prodloužené montážní úchyty (možnost dodání i bez úchytů)
• Pevně ukotvený vnitřní rám
Pohodlné otevírání a zavírání je zaručeno tlačnými US zámky, které jsou umístěné na venkovním rámu. Zatlačení na desku vnitřního rámu v místě zámku způsobí
vycvaknutí či zacvaknutí západky. Instalace do zděné stěny se provádí pomocí natloukacích hmoždinek skrz montážní úchyty nebo zajištěním pomocí montážní pěny.
Možnost ukotvení i skrz vnější rám dvířek.
Instalace do zděné stěny se provádí pomocí natloukacích hmoždinek skrz venkovní rám, nebo montážní pěnou.
Příprava pro obložení obkladem standardně do 8 mm (2 mm lepidlo + 6 mm obklad).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Revizní dvířka do zdiva VLHKÉ prostředí |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.56 kg |
| EAN: | 8595136514290 |
| Šířka x výška: | 400x600 mm |
| ? Tloušťka desky: | 1,25 cm |
| Montážní rozměr: | 400x600 cm (C1xC2) |
| Čistý průlez: | 328x560 cm (H1xH2) |
| Výška: | 15, 80 (T,V) |
| Způsob otevírání: | Speciální zacvakávací zámek US. |
| Poznámka: | GKBi - zelená deska, impregnovaná deska do vlhkého prostředí. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
