Richter Czech Visací zámek RV.OVAL.52 Plus
Kód: 33509
Skladem (1 ks)
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • Litinový visací zámek RV.OVAL.52 Plus, je klasika mezi visacími zámky.
  • Jedná se o visací zámek s prodlouženým třmenem zámku "HARDENED", jištěný ve dvou bodech.
  • Zamykání je možné bez klíče - zatlačením třmenu do těla zámku.
  • Vložka zámku s 6-ti odpruženými stavítky.
  • Hmotnost netto: 0,32 kg
  • Součástí zámku jsou 3 kusy mosazných klíčů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Visací zámky
Hmotnost: 0.32 kg
Barva: Šedomodrá
Typ zámku: Visací zámek
Použití: Šatní skříňky, zavazadla, brány,...
Způsob zamykání: Na klíč
Materiál: Litina
Barva: Šedomodrá
Třmen zámku: HARDENED
Průměr třmenu: 8 mm
Výška třmenu: 65 mm
Výška zámku: 114 mm
Šířka zámku: 52 mm