Svařované pletivo ANTRACIT (ZN/PVC) - výška 150 cm, role 25 m
Kód: 8595068448809Detailní popis produktu
Svařované pletivo ANTRACIT (ZN + PVC) - výška 150 cm, role 25 m
- Zahradní poplastované svařované pletivo v rolích (ZN + PVC)
- Výška 150 cm
- Délka role 25 m
- Velikost ok 50×100 mm
- Průměr drátu 2,5 mm
- Barva - ANTRACIT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svařované pletivo Antracit |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 8595068448809 |
| Barva: | Antracit |
| Výška pletiva: | 150 cm |
| Povrchová úprava: | Pozinkovaný drát + PVC |
| Typ: | Svařované plotové pletivo |
| Okatost: | 50x100 mm |
| Průměr drátu: | 2,50 mm |
| Množství v roli: | 25 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
