Vzpěra ANTRACIT ZN/PVC - 2000/38mm
Kód: 8595068450956Detailní popis produktu
Vzpěra ANTRACIT ZN/PVC - 2000/38mm
Poplastovaná plotová vzpěra pro plotový sloupek v antracitové barvě, výška 2000 mm, průměru 38 mm, síla stěny 1,25 mm. Vzpěra je včetně spojovacího materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plotové vzpěry |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8595068450956 |
| Barva: | Antracit |
| Výška sloupku: | 200 cm |
| Povrchová úprava: | Poplastování (ZN+PVC) |
| Materiál: | Kov |
| Tvar: | Kruhový |
| Průměr: | 38 mm |
| Síla stěny: | 1,25 mm |
| Poznámka: | vč. plastové koncovky a spojovacího materiálu |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
