Vzpěra POZINK ZN - 2500/38mm
Kód: 8595068445877Detailní popis produktu
Plotová vzpěra s pozinkovanou povrchovou úpravou určena k napojení na plotový sloupek při stavbách klasických pletivových plotů. Vzpěra výšky 250cm, průměru 38 mm a tloušťky stěny 1,25mm. Vzpěra je včetně spojovacího materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plotové vzpěry |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8595068445877 |
| Barva: | Pozink |
| Výška sloupku: | 250 cm |
| Průměr: | 38 mm |
| Materiál: | Kov |
| Tvar: | Kruhový |
| Síla stěny: | 1,25 mm |
| Poznámka: | vč. plastové koncovky a spojovacího materiálu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
