Vzpěra POZINK ZN - 1750/38mm
Kód: 8595068445891Detailní popis produktu
Vzpěra POZINKOVANÁ (ZN) - 1750/38 mm
Pozinkovaná plotová vzpěra pro plotový sloupek, výška 1750 mm, průměru 38 mm, síla stěny 1,25 mm. Vzpěra je včetně spojovacího materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plotové vzpěry |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8595068445891 |
| Barva: | Pozink |
| Výška sloupku: | 175 cm |
| Materiál: | Kov |
| Povrchová úprava: | Pozinkování (ZN) |
| Tvar: | Kruhový |
| Průměr: | 38 mm |
| Síla stěny: | 1,25 mm |
| Poznámka: | vč. plastové koncovky a spojovacího materiálu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
