Plotový panel 3D Classic zinek - 153 cm
Kód: 8595068447574Detailní popis produktu
Svařovaný panel PILOFOR CLASSIC ANTRACIT - 2500x1530mm
Plotový panel PILOFOR CLASSIC ZINEK, je svařovaný 3D plotový panel s prolisem. Velikost ok 50x200 cm, průměr drátů 5mm. Svařovaný panel je vhodný pro realizace klasického oplocení k rodinného domu, firmě či areálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plotové panely 3D |
|---|---|
| Hmotnost: | 1000 kg |
| EAN: | 8595068447574 |
| Barva: | Zinek |
| Výška: | 153 cm |
| Povrchová úprava: | Zinek |
| Hmotnost: | 16,5 kg |
| Okatost - šířka/výška: | 50x200 mm |
| Barva: | ZINEK |
| Typ: | Svařovaný panel pozinkovaný (Zn) |
| Tvar panelu: | s prolisem - 3D |
| Šířka panelu: | 2500 mm |
| Výška panelu: | 1530 mm |
| Průměr svislých: | 5 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
